Išpardavimas baigiasi!

Iki išpardavimo pabaigos liko vos:

(-60% nuolaida + VERTINGOS DOVANOS) Sukūriau seminarą, kuriame atskleisiu kaip iš tiesų sulieknėti, kad numestas svoris nebegrįžtų, kaip atsitiesti palūžus, kaip išlaikyti gražų ir stangrų kūną, kaip atsikratyti baimių (baimės būti apkūniai, baimės, kad nepavyks ir t.t.)

Ką tiksliai Jūs gaunate įsigiję šį seminarą?

Jūs gaunate labai vertingą ir detalią informaciją

Jūs gausite visas pagrindines žinias kaip iš tiesų suliekėnti. Jokio melo. Atviras ir nuoširdus seminaras.

Niekur kitur, išskyrus šiame seminare, nebuvau pasakojusi taip detaliai ir giliai apie riebalų deginimą, motyvaciją ir baimes.

Atiduodu Jums savo 13 metų patirtį, kurią esu sukaupusi. Tai žinios iš mano patirties bei iš mano treniruojamų ar konsultuojamų klientų.

Tai yra žinios, kurios veikia šiandien ir veiks rytoj.

Dovanoju Jums 79 Eur vertės video receptų knygą

21 sveikas, skanus ir liekninantis receptas priklauso Jums!

Tai pažangi video receptų knyga, kurioje kartu su manimi galėsite gaminti skanius ir lengvai paruošiamus patiekalus.

Jūs gausite ne tik receptus, bet ir labai daug naudingų patarimų patiekalų gaminimo metu.

Atskleisiu Jums kurie produktai geriausiai stiprinima imunitetą ir padeda palaikyti gerą sveikatą.

Taip pat sužinosite kurie produktai geriausiai degina riebalus.

Jūs galėsite valgyti saldžius desertus be jokios sąžinės graužaties.

Apie ką kalbėsiu seminare:

Atskleisiu Jums visą tiesą apie tai, ko iš tiesų reikia norint sulieknėti.

Kaip deginti riebalus, kad tai nebūtų kančia.

Kaip nesusigrąžinti buvusių riebalų, kuriuos sudeginote.

Pačios didžiausios klaidos, kurias daro moterys, norinčios sulieknėti.

Ką daryti kai palūžtame ir mums sunku? Papasakosiu Jums kaip palūžus atsitiesti.

Kaip atsikratyti įvairių baimių. Kaip atsikratyti baimės būti apkūniai, kaip pamilti savo kūną toks koks jis yra.

Papasakosiu Jums apie skirtingus kūno tipus. Tai kas tinka vienai moteriai, kitai moteriai gali visiškai netikti.

Kaip saugiai sulieknėti nežalojant savo kūno ir organizmo.

Kaip iš tiesų yra pasiekiamas stangrus ir gražus kūnas? Kiek pastangų ir valios reikia turėti? Tiesą sakant, galite to pasiekti lengviau negu įsivaizdavote.

Jūs neprivalote atsisakyti visų saldumynų, tortų ir kitų saldėsių. Papasakosiu Jums kaip reikia teisingai nusižengti, kad nepriaugtumėte nereikalingų riebalų.

Kokioms moterims yra sukurtas šis seminaras?

Jūs norite savo gyvenimą paimti į savo rankas ir žengti sveikesnio gyvenimo link.

Jūs norite sveikai sulieknėti bei išmanyti pagrindinius mitybos principus, tačiau nežinote nuo ko ir kaip reikia pradėti.

Jūs norite pagerinti savo kūną ir pereiti į visai kitą lygį.

Jūs kažkada bandėte, bet Jums taip ir nepavyko to pasiekti.

Jūs norite visą laiką jaustis gerai ir energingai.

Jūs neturite laiko valandų valandas praleisti sporto salėje ir nepasiekti jokių rezultatų.

Jūs norite tiesiog ilgiau ir sveikiau gyventi.

21 sveikas, skanus ir liekninantis receptas priklauso Jums!

Riešutų sviesto saldieji kamuoliukai energijos dozei

Tai dangiškas desertas – užkandis. Aš Jums pažadu jog šį desertą Jūs nesunkiai iškeisite į šokoladą ar kitą gardėsį. Tai ypatingo saldumo užkandis – desertas. Labai lengvai ir greitai paruošiamas. Šis sveikas gardėsis patiks visai Jūsų šeimai. Nustebintas liks kiekvienas jo paragavęs žmogus. Mėgaukitės šiuo desertu kiekvieną dieną be jokios sąžinės griaužiatės.

Nepaprastai lengvas ir švelnus chia sėklų ir braškių pudingas

Nuostabaus skonio ir nepaprasto švelnumo chia sėklų ir braškių pudingas. Tai sveikas desertas su ypatingomis paslaptimis, kurias Jums atskleisiu gaminant šį nepaprasto skonio pudingą. Garantuoju jog pamėgsite šį nepaprastą pudingą ir jį valgysite su draugais ar su šeima be jokios sąžinės graužaties!

Karališki šokoladiniai putėsiai su bananų griežinėliais

Jeigu pagaminsite šį šokoladinį putėsį su bananų griežinėliais savo šeimos nariams ar draugams, garantuoju tapsite vakaro žvaigžde! Visi laurai už nepaprastą desertą priklausys tik Jums. Tai ypatingas šokoladinio skonio desertas. Tai sveikas ir paprastas desertas, kurį paruošite greitai ir paprastai.

Tikri bananiniai ledai su ypatingai slaptu ir visų mėgstamu ingredientu

Noriu Jūsų paklausti. Ar yra tokių žmonių, kuriems nepatinka labai karštą vasaros dieną atsigaivinti gardžia ir gaivinančia ledų porcija? Aš taip ir maniau jog tokių žmonių nėra! Išdidžiai pristatau Jums gaiviuosius ir skaniuosius bananinius ledus. Šiame recepte Jums atskleisiu vieną ypatingą ingredientą, kuris ledus padarys nuostabiais! Ar gali būti geriau už visą dieną valgomus ledus be jokios sąžinės graužaties ir be jokių minčių apie papildomus kilogramus?

Saldieji bananiniai blyneliai su riešutų sviestu

Purieji ir saldieji bananiniai blyneliai tai puiki dienos pradžia. Tai labai lengvas ir greitai paruošiamas patiekalas. Šis patiekalas puikiai tiks sveikiems ir visaverčiams pusryčiams. Puikus energijos užtaisas pasikrauti energijos visai dienai. Tik sveiki, saldūs ir gaivūs ingredientai.

Gaivios vaisių salotos įspūdingoje ananaso „lėkštėje“

Labai gaivios ir vasariškos vaisių salotos. Įsivaizduokite kuomet šį patiekalą patieksite savo draugams ir šeimos nariams! Tai išskirtinio patiekimo salotos. Visus, ką tik vaišinsite šiomis salotomis, atims žadą bei nuostabą. Vaisių salotos nebūtinai turi atrodyti tradiciškai!

Sveiki ir saldūs riešutų ir džiovintų vaisių batonėliai

Visiems būna tų beprotiškų dienų kuomet nieko nespėji. Kartais nespėji net pavalgyti! Tačiau kartu su savimi turėdami šiuos batonėlius būsite sotūs net ir užimčiausią dieną. Tai puikus ir sveikas užkandis, kuomet norite turėti daug energijos ypač užimtą dieną, tačiau tuo pačiu metu neturite daug laiko valgymams.

Spalvingos žalumynų salotos su graikiškais riešutais

Labai nekantrauju su Jumis kartu pagaminti šias spalvingas salotas. Jos yra labai gaivios ir neapkraunančios organizmo. Tai yra vienas iš tų sveikų patiekalų nuo kurių nesijauti apsunkęs, skrandis dirba gerai, o energijos turi tiek jog nežinai ką su ja daryti. Tiesiog jautiesi pakylėta ir visa švytinti.

Naminė bulvių košė kitaip su gardžiaisiais kalafiorais

Ar yra žmonių, kurie galėtų nemėgti skanios ir purios bulvių košės? Neapsigaukite, nors iš pirmo žvilgsnio tai gana paprastai atrodantis patiekalas, tačiau pagaminę ir paragavę šios košės pagal mano ypatingąjį receptą atrasite visiškai kitą bulvių košės skonį. Garantuoju jog niekada nebegrįšite prie savo senojo bulvių košės recepto.

Aštrus ir sodrus čili troškinys su saldžiomis bulvėmis

Taip, tai yra vienas populiariausių troškinių! Tai nepaprasto skonio čili troškinys. Šis patiekalas yra ypatingas tuo, jog galite mėgautis sveiku ir aštriu maistu be pridėtinių konservantų. Ir tai yra ypatingai sodraus skonio patiekalas. Nuo šio čili troškinio Jūs visą dieną jausitės soti.

Sotus ir gardus nepaprastas moliūgo troškinys

Šis troškinys yra ypatingai sotus. Jis puikiai tiks kuomet jausite didžiulį alkį, kurį norėsite greitai ir sveikai numalšinti. Troškinys puikiai tiks skanauti bet kuriuo paros metu, nes yra ypatingai maistingas, sveikas ir skanus.

Kinietiškas plovas su gardžiais shiitake grybais

Tai vienas iš mano slapčiausių patiekalų, kuriuo norėčiau pasidalinti. Ilgą laiką šį patiekalą laikiau tik sau. Su šiuo patiekalu visada nustebindavau bet ką, kas tik jo paragaudavo. O paslaptis taip ir likdavo man. Nepaprasto skonio ir prieskonių derinys su shiitake grybais priešakyje. Pažadu Jums jog nei vienas žmogus šiam patiekalui neliks abejingas!

Nuostabusis ir skanusis artišokų troškinys. Menas Jūsų lėkštėje

Tai ypatingas patiekalas savo grožiu ir savo išskirtiniais ingredientais. Atskleisiu Jums visas paslaptis kaip reikia kokybiškai paruošti artišoką. Išmokysiu kaip artišoką reikia taisyklingai valgyti bei atskleisiu Jums nepaprastą šio troškinio paruošimo būdą.

Atgaivinanti bei suteikianti energijos agurkų sriuba

 

Kuomet karštą vasaros dieną nesinori valgyti mėsos, o norisi kažko lengvo ir gaivinančio šis patiekalas puikiai tiks. Noriu Jus supažindinti su itin greitai ir lengvai paruošiamu patiekalu – tai nepaprasto skonio gaivinanti agurkų sriuba.

Egzotiški salotų suktinukai su bolivine balanda

Labai labai skanūs salotų suktinukai. Tai tarsi salotos, tik kitaip. Visiškai kitoks paruošimo būdas, kuris visiems labai patinka. Patiekalas, kuris yra labai sveikas ir suteikiantis daug energijos. Šiuos suktinukus galite drąsiai su savimi pasiimti ir suvalgyti bet kada ir bet kur.

Indijos virtuvė Jūsų namuose. Ypatingai gardus indiškas troškinys

Prisilieskite su šiuo patiekalu prie Indijos kultūros. Jūs išmoksite kaip reikia pagaminti nuostabų troškinį įkvėptą Indijos. Taip pat papasakosiu Jums apie Indijos virtuvę. Atskleisiu visas paslaptis kokius prieskonius reikia naudoti tam, kad šis patiekalas atsiskleistų ir nustebintų net visko ragavusius žmones.

Aštrusis daržovių troškinys su tofu ir ypatingais prieskoniais

Tai patiekalas kuomet norisi lengvumo. Kuomet nesinori laiko skirti maisto gaminimui, o norisi tiesiog patogiai įsitaisyti ir mėgautis greitu bei skaniu patiekalu. Daržovės dar niekada nebuvo tokios skanios! Ypatingi prieskoniai ir ingredientai, kurie suteikia patiekalui sultingumo ir nepaprasto skonio.

Kinų virtuvės įkvėptas daržovių troškinys su ypatingais prieskoniais

Šis patiekalas yra ypatingas. Pagaminti šį troškinį mane įkvėpė kinų virtuvė. Tam, kad suprastumėte kodėl jis toks ypatingas galima tik paragavus jo. Tegul šio nepaprastai skanaus patiekalo paslaptis atsiskleidžia Jūsų virtuvėje.

Makaronai su Bolognese padažu. Vienas iš ypatingiausių patiekalų

Šį patiekalą esu gaminusi begales kartų. Tai vienas iš mano slaptų ginklų virtuvėje. Šį patiekalą gaminu tada kai noriu nustebinti savo draugus. Atskleisiu Jums kaip pagaminti ypatingai sveiką ir labai sodrų padažą. Esu garantuota jog šis patiekalas taps Jūsų vizitine kortele.

Gaivusis pusryčių kokteilis kuomet neturite daug laiko pusryčiauti

Ypatingai užimtomis ir siaubingai sunkiomis dienomis darausi šį pusryčių kokteilį. Jis puikiai tinka tais rytais kuomet niekur nespėjate ir visur vėluojate. Vos per kelias minutes pasigaminsite nepaprasto skonio kokteilį.

Suteikiantis energijos ir greitai pagaminamas užkandis – kokteilis

Tai yra greitas kokteilis pusryčiams bei kartu puikus užkandis dienai įpusėjus. Jis puikiai tiks tiems žmonėms, kurie nemėgsta valgyti pusryčių. Vos per kelias minutes turėsite tikrą geros nuotaikos ir energijos užtaisą.

Jūs gaunate 30 d. pinigų grąžinimo garantiją

Per 30 d. Jūs galite susigrąžinti visus sumokėtus pinigus už seminarą.

Jeigu Jums dėl kažkokių priežasčių netinka šis seminaras galite susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Galite saugiai įsigyti šį seminarą ir jį peržiūrėti.

Jūs gaunate tik patikrintą bei kokybišką produktą.

Daugiau nei vieną mėnesį kruopščiai kurtas ir išbandytas produktas.

Keletas įrodymų jog mano žinios iš tiesų veikia

Kodėl turėtumėte manimi pasitikėti?

Visą savo gyvenimą paskyriau sportui bei moterims, kurios nori numesti svorio.

Esu viena iš sėkmingiausių Lietuvos rašytojų. Vos per kelis mėnesius nuo išleidimo mano pirmoji knyga „Super maistas“ tapo geriausiu bestseleriu Lietuvoje.

Kiekvieną dieną tobulėju ir gilinu žinias šioje srityje. Mano žinios yra nepasenusios, jos leidžia greitai ir efektyviai siekti lengvų rezultatų.

Esu ne tik trenerė, rašytoja, bet ir profesionali sportininkė. Daug metų iš eilės dalyvauju fitneso varžybose.

Esu nuoširdi ir atvira. Padedu moterims ir dalinuosi tomis žiniomis, kurios yra pagrįstos rimtais moksliniais įrodymais kaip dirba žmogaus organizmas.

Mano parašytos knygos, kurios tapo bestseleriais

Ką kalba žiniasklaida?

Ši investicija dabar kainuoja 60% pigiau!

Ypatingas kainos pasiūlymas!

Kodėl yra verta įsigyti šį pasiūlymą?

Visų pirma, Jūs visiškai niekuo nerizikuojate. Visų antra, geriausia investicija yra į pačią save. Žinios ir protas yra didžiausia jėga. Jeigu kažkas Jums netinka ar nepatinka aš Jums grąžinu Jūsų sumokėtus pinigus. Kas gali nutikti blogiausia tai yra jog šis produktas galbūt neatitiks Jūsų lūkesčių ar nepatiks dėl kažkokios kitos priežasties.

 

Turbūt sutinkate su manimi jog brangiausias turtas, kurį turime tai mūsų sveikata? Tačiau daugelis ja visiškai nesirūpina. Tarp kitko, būdama jaunesnė, aš taip nesirūpinau savo sveikata, kaip ir kiti. Tiesą sakant, ką mes valgome – taip atrodome ir jaučiamės.

 

Šiuo atveju Jums pačiai rekomenduoju pasirūpinti savimi. Tai yra juokinga kaina už Jums asmeniškai perteikiamas 13 metų žinias. Linkiu būti visoms sveikoms bei gražioms!

Dabar šis didžiulis pasiūlymas kainuoja -60 proc. mažiau. Pasiūlymas galioja labai ribotą laiką.

Jūs gaunate labai vertingą ir itin detaliai sukurtą seminarą apie riebalų deginimą, baimes, klaidas, motyvaciją ir dar daugiau naudingos informacijos.

Dovanoju Jums 79 Eur vertės video receptų knygą, kurioje yra 21 skanūs ir greitai paruošiami video receptai.

Gaunate 30 d. pinigų grąžinimo garantiją.

Gaunate tik kokybiško produkto garantiją.

Jūs gaunate visas mano per 13 m. sukauptas žinias.

Skubėkite įsigyti, nes iki akcijos pabaigos liko vos:

Programos sena kaina: 49.99 €

Programos nauja kaina:  19.99€

Jūs sutaupote: 29.99 €

Įsigyti geriausią seminarą + DOVANOS

Turite klausimų? Pateikite man šiuos klausimus per žemiau esančią kontaktų formą.