APIE MANE

MILDAR-2603

PRADŽIA

Kiek pamenu, nuo pat vaikystės buvau aktyvi: nuo šešerių pradėjau dirbti modeliu, septynerių jodinėjau, paauglystėje buvau aistruolių šokėja, šokau afrikietiškus šokius, žaidžiau ledo ritulį ir netbolą, taip pat mėgau per fizinio lavinimo pamokas šokinėti į tolį. Be to, visada stengiausi neatsilikti nuo dviejų savo brolių, tad daug važinėjau dviračiu ir laipiojau medžiais. Nors man ir patiko žaisti su berniukais, buvau tikra mergaitė, mėgau puoštis ir gražiai atrodyti, o su barbe žaisti baigiau gal tik penkiolikos. Visą paauglystę buvau aktyvi ir, tiesą sakant, neturėjau kito pasirinkimo, nes mokykloje fizinis lavinimas visada buvo privalomas.

Dar būdama mergaitė turėjau didelę svajonę baigusi mokyklą iškeliauti į užsienį. Visada širdyje jaučiau, kad amžinai Afrikoje negyvensiu, kad Europa yra mano kelio tikslas ir kad ten atrasiu savo likimą. Šis rizikingas sumanymas turbūt buvo baisiausia, ką gyvenime esu padariusi: pirmą kartą sėdau į lėktuvą ir skridau 7 200 km tolyn nuo šeimos ir nuo visko, ką pažinojau, į miestą, kuriame nenumaniau, ko galima tikėtis.

 

NAUJAS GYVENIMO ETAPAS

Persikrausčius gyventi į Didžiąją Britaniją mano gyvenimas iš labai aktyvaus virto sėdimu, o užuot valgiusi namie ruoštą maistą savo valgių net
nebeplanuodavau. Valgiau bet kada, pati nebegamindavau ir verčiau pirkdavau jau paruoštą maistą. Taip pat pernelyg mėgavausi saldumynais, mat mano tėvai visada juos ribojo.
Nė nepajutau, kaip priaugau šiek tiek svorio. Viskas pasikeitė tą dieną, kai nusprendžiau nusipirkti naujus džinsus. Žvalgydamasi po džinsų parduotuvę,asd išsirinkau įprastą džinsų porą. Tik pabandžiusi juos užsimauti, nustebau, kad aukščiau šlaunų nepavyksta užsitempti. Pamaniau, kad tai labai keista, ir nusprendžiau, jog taip yra turbūt dėl to, kad europietiški dydžiai yra kiek kitokie nei afrikietiški. Akivaizdžiai neigiau realybę. Tuomet paėmiau dydžiu didesnius ir šįkart įsispraudžiau, bet sunkiai sekėsi susagstyti sagas. Negalėjau daugiau neigti fakto, kad priaugau svorio, ir turėjau nuspręsti, ką darysiu. Pamenu, kaip žiūrėdama į save persirengimo kambario veidrodyje nusprendžiau, kad nepirksiu džinsų ir geriau nueisiu įsigyti sporto klubo abonemento, ką vis ketinau padaryti pastaruosius pusę metų, tačiau taip ir neprisiruošiau. Taip pat nusprendžiau nusipirkti sveiko maisto ir pradėti gaminti valgį namie, o ne pirkti jau paruoštą.

Tai buvo mano pradžia. Labai pamėgau sporto klubą ir gaminti sveiką maistą – nuo tada tai tapo mano aistra. Beveik išsyk dingo visos mano problemos: netekau antsvorio ir galėjau nusipirkti norimus džinsus, per kelias savaites išnyko nuo blogo maisto atsiradę spuogai, o aš tryškau energija ir geromis emocijomis, nebesijaučiau pavargusi ir nelaiminga, o geriausia tai, kad išnyko virškinimo problemos ir nesijaučiau išpampusi, kas irgi kamavo valgant nesveiką maistą. Patyrusi tokius naudingus pokyčius, žinojau, kad prie senų įpročių daugiau niekada nebegrįšiu.

 

SIEKITE SAVO SVAJONIŲ

2006 m. pabaigoje grįžau į Namibiją ir „Virgin Active“ sporto klube pradėjau dirbti asmenine trenere. Man patiko dirbti su žmonėmis, patiko padėti jiems aktyviai gyventi ir sveikai maitintis. 2007 m. nusprendžiau dalyvauti „Mis Namibija“ grožio konkurse. Šimtai merginų stengiasi patekti į šį konkursą ir tikisi būti išrinktos gražiausiomis. Komisija išrenka vos 50 merginų, kurios patenka į atranką. Vyksta du atrankos etapai: pirmajame atsakoma į klausimus, o kitame vilkima maudymosi 2_treniruotes2kostiumėliais. Tuomet komisija praneša, kad dešimt geriausių sulauks skambučio. Man pasisekė, kad buvau tarp dešimties išrinktųjų. Su konkursu apkeliavau šalį ir iki šiandien tai man tebėra vienas įsimintiniausių gyvenimo etapų. Po konkurso 2007 m. norėjau grįžti į Europą. Tačiau taip pat norėjau pradėti bakalauro studijas. Vienintelis būdas grįžti buvo sulaukti kvietimo studijuoti universitete. Taip galiausiai atsidūriau Lietuvoje ir pradėjau verslo vadybos ir administravimo bakalauro studijas anglų kalba Vilniaus Gedimino technikos universitete. Kai studijas baigiau, kaip viena geriausių kurso studenčių įstojau į Kultūros vadybos ir politikos magistrantūrą Vilniaus dailės akademijoje.

Visą laiką studijuodama ir toliau sveikai maitinausi, tęsiau tokį pat aktyvų gyvenimą, kokį pradėjau Jungtinėje Karalystėje. Sportavau klube, vis daugiau domėjausi treniruotėmis su svoriais ir daug apie jas išmokau, taip pat kasdien į universitetą nešiausi savo maisto.

Baigusi studijas, pradėjau dirbti Vilniaus sporto klubuose asmenine ir grupių trenere. Taip pat 2012 m. dalyvavau pirmosiose fitneso varžybose ir užėmiau antrą vietą. 2014 m. pradėjau dirbti konsultante internetiniame sveikatos projekte kilo.lt.

Žinojau, kad atradau sritį, kurioje norėčiau dirbti, tačiau visuomet ieškojau būdų augti ir tobulėti toliau, todėl nusprendžiau atidaryti savo pačios kompaniją MB „Aktyvi Ilka“ ir dirbti pati sau.

Vienas didžiausių mano pasiekimų 2015 m. – tai parašyta knyga „Supermaistas“, kuri tebesilaiko populiariausių Lietuvos knygų dešimtuke. Netrukus po „Supermaisto“ kartu su vyru Andriumi Pauliukevičiumi išleidome knygą „Tobulas kūnas per 100 dienų“. Taip pat labai savimi didžiuojuosi dėl to, kad galiu lengvai kalbėti lietuviškai, vesti seminarus Lietuvoje ir dalyvauti įvairiose televizijos bei radijo laidose, taip pat žiniasklaidos rengiamuose sveikatos ir fitneso projektuose.

Kitas mano tikslas yra baigti rašyti naują knygą „Viskas, ką turite žinoti apie moterų sveikatą ir fitnesą“ ir labai nekantrauju pasidalyti ja su savo skaitytojais ir sekėjais 2016 m. pabaigoje.

MANO KNYGOS

KNYGA  „SUPER MAISTAS“

 

Ši knyga jums padės sveiką mitybą paversti gyvenimo būdu ir išmokys išsirinkti sveikatai naudingiausius maisto produktus. Daugelis šiomis dienomis mus kankinančių sveikatos problemų atsiranda dėl blogų mitybos įpročių. Viena didžiausių problemų yra nutukimas, kurį lemia nesveiko maisto vartojimas arba žinių apie sveiką mitybą trūkumas. Įtraukę supermaistą į kasdienę mitybą lengviau išlaikysite norimą kūno svorį, išvengsite sunkių ligų arba sumažinsite jų riziką. Šiandien investuodami į mitybą galite apdrausti savo sveikatą ateičiai.

 

Kad lengviau įsisavintumėte sveiko mitybos plano sudarymo taisykles, knygoje pateiktas įprastos dienos mitybos planas, kurį lengvai galėsite naudoti savo reikmėms. Jūsų patogumui kalorijų skaičius ir maisto medžiagų kiekis yra nurodomi atskirai prie kiekvieno recepto. Jums tereikia išsirinkti gardžiausiai atrodantį patiekalą! Receptų ingredientus lengvai rasite visuose didžiuosiuose prekybos centruose. Negana to, patiekalai yra sotūs ir labai greitai paruošiami.

KNYGA „TOBULAS KŪNAS PER 100 DIENŲ“

 

Kas nenorėtų džiaugtis puikiomis kūno linijomis ir stangriu kūnu? Tačiau dažnai tam kelią pastoja nežinojimas, kaip tobulinti kūno linijas, arba netinkami įpročiai, trukdantys siekti norimų tikslų. Šiai knygai Andrius Pauliukevičius ir Ilka Rae Adams atrinko pačią reikalingiausią informaciją iš savo bestseleriais tapusių knygų žmonėms, pasiryžusiems pokyčiams ir norintiems mesti svorį ar auginti raumenis.

 

Sakoma, kad įpročiui išsiugdyti užtenka mėnesio. Knygoje šiam tikslui pateikiamas 100 dienų dienoraštis – puslapiai, kuriuos pildydami galėsite planuoti savo mitybą, treniruotes, sekti miego laiką, valgių skaičių ir svarbių maisto produktų suvartojimą. Tokios informacijos žymėjimas padės sportą ir visavertę mitybą paversti savo dienotvarkės dalimi.

 

Taip pat knygoje pateikiamos treniruočių programos su nuotraukomis vyrams ir moterims, pritaikytos skirtingiems metų laikams. Jomis vadovaudamiesi galėsite patobulinti kūno formas ir jas palaikyti.

 

Kūno tobulinimas – nenutrūkstamas procesas, tad kasdien tapkite, vis gražesni ir tobulesni.