MITYBOS PLANO IR TRENIRUOČIŲ PROGRAMOS SUDARYMAS

TRENIRUOČIŲ PROGRAMOS

Treniruočių programos: raumenų masei, raumenų ryškumui, probleminių vietų šlifavimui.
Programos atskiroms raumenų grupėms: krūtinei, nugarai, pečiams, rankoms, šlaunų keturgalviams raumenims (priekinei šlaunų daliai), šlaunų dvigalviams raumenims (galinei šlaunų daliai) ir sėdmenims, blauzdoms, pilvo presui.
Į treniruočių programas įeina kardiokrūvis ir raumenų tempimo pratimai.

Kuo remdamasis sudarau treniruočių programą?
Jums tereikia užpildyti klausimyną apie savo tikslus, sveikatos būklę, dienotvarkę, prie jo pridėti savo nuotraukas visu ūgiu iš priekio, šono ir nugaros.
Tai gali būti viso kūno programa, gali būti ir programa tik atskirai kūno daliai ar kelioms dalims, jei turite probleminių vietų ir norite daugiau padirbėti ties jomis. Jei probleminė vieta yra per didelis riebalų sluoksnis, pirmiausia Jums reikalingas geras mitybos planas.

MITYBOS PLANO PROGRAMA

Mitybos planas bus sudarytas pagal Jūsų tikslus (riebalų tirpdymas, raumenų auginimas, formos palaikymas), kiek įmanoma labiau atsižvelgiant į mėgstamus produktus bei dienotvarkę, ir pritaikytas prie Jūsų treniruočių režimo, nes svarbiausia valgyti pusryčius, prieš treniruotę ir po jos. Į mitybos planą taip pat įeina optimalus Jūsų atveju maisto papildų vartojimas, jei juos vartojate.

Kuo remdamasis sudarau mitybos planą?
Jums tereikia užpildyti klausimyną apie savo tikslus, sveikatos būklę, dienotvarkę, prie jo pridėti savo nuotraukas visu ūgiu iš priekio, šono ir nugaros.
Nuotraukos leis tiksliau įvertinti, kokią raumenų masę ir kokį riebalų sluoksnį turite, ir atsižvelgiant į tai tiksliau parinkti kalorijų ir makronutrientų (baltymų, angliavandenių, riebalų) skaičių.

ASMENINĖS TRENIRUOTĖS

Susisiekite su manimi ir parašykite elektroninį laišką adresu ilkaadams@gmail.com norėdami sužinoti kainas ir kitas smulkmenas, jei gyvenate Vilniuje, Lietuvoje, arba ketinate čia apsilankyti. Asmeniniai susitikimai trunka valandą.

„Skype“ konsultacija

Asmeninė konsultacija dėl dietos ir treniruočių per „Skype“. Parašykite man žinutę į el. paštą ilkaadams@gmail.com, jei norite sužinoti daugiau!

SEMINARAI, PASKAITOS

Siūlau seminarus, skirtus tik moterims, Lietuvoje ir užsienyje tiek lietuviškai, tiek angliškai.

Seminarų metu aptariu moterų bėdas, kurios dažniausiai ištinka siekiant geresnės sveikatos ir gražesnės figūros. Taip pat suteikiu daug motyvacijos, mokau siekti savo tikslo ir paversti fitnesą bei sveiką gyvenseną gyvenimo dalimi.

Seminaras susideda iš dviejų dalių, kurių kiekviena trunka apie pusantros valandos.

Per pirmą seminaro dalį aptariu viską, kas susiję su mityba: pagrindinius sveikos mitybos principus, kuriais derėtų vadovautis kasdien, sportuojančiam žmogui būtinas maisto medžiagas, mikroelementų svarbą sveikatai, ką rinktis parduotuvėje, ko vengti, kaip skaityti maisto produktų etiketes ir dar daugiau!

Antroje dalyje daugiausia kalbu apie treniruotes: kaip moterys turėtų treniruotis pagal savo kūno tipą, kaip geriausiai paskirstyti treniruotes, kiek ir kokių kardiopratimų atlikti, kada geriausiai treniruotis, kaip taisyklingai atlikti pagrindinius pratimus. Taip pat esu paruošusi smagią dainą, pagal kurią su visa grupe galime kartu pašokti ir pasportuoti.

Dėl kainos ir informacijos rašykite el. paštu ilkaadams@gmail.com.

TRENIRUOKITĖS KARTU SU ILKA ADAMS

Sveikata ir fitnesas – mano aistra. Padėjau daugeliui savo klientų – tiek vyrams,
tiek moterims – transformuoti kūną, pagerinti sveikatą ir gyvenimo kokybę. Jei norėtumėte sulieknėti, sustangrinti kūną, užsiauginti raumenų masės ar tiesiog pagerinti išvaizdą, treniruokitės su manimi ir pasiekite tai – įgykite geriausią figūrą gyvenime!